MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8493463
nr 849 3463
Fåtölj
Gripsholmsmodell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:42:19
150 kr
300 kr
700 kr
500 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr